Anasayfa

2.ULUSAL SAFRANBOLU GİRİŞİMCİLİK VE SOSYAL BİLİMLER ÖĞRENCİ KONGRESİ

Geçtiğimiz yıl, 18-20 Nisan 2019 tarihlerinde, 25 farklı Üniversiteden Akademisyenlerin ve Öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirdiğimiz 1. Ulusal Safranbolu Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Öğrenci Kongremizde, bilim insanları, öğrenciler ve sektör temsilcileri bir araya gelerek fikir paylaşımında bulunmuşlar, başta Girişimcilik olmak üzere farklı disiplinlerden konuları dinleme imkanını bulmuşlardır.

Üniversitemizde 16-17 Nisan 2020 tarihlerinde Girişimcilik ve Sosyal Bilimler alanında çalışan bilim insanları, öğrenciler ve sektör temsilcilerini bir araya getirerek fikir paylaşımını sağlamak amacıyla, “İlk Türk Çeliğinin” üretildiği, Türkiye’nin, Cumhuriyetin kuruluşunda lokomotif olmuş Karabük Demir Çelik Fabrikalarının kurulduğu, Osmanlı İmparatorluğundan günümüze miras kalan Müzekent Safranbolu’nun bulunduğu ilimizde  “2. Ulusal Safranbolu Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresine” ev sahipliği yapmaktan onur duymaktayız.

Ülkemizin dört bir yanından gelecek bilim insanları, öğrenciler ve sektör temsilcilerinin buluşacağı “2. Ulusal Safranbolu Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi”, katılımcılara yeni fikirler ve gelecekteki işbirlikleri için ulusal ve uluslararası ortaklar bulma fırsatı sunacaktır.

Konuya ilgi duyan tüm akademisyenleri, araştırmacıları, öğretmenleri ve öğrencileri sempozyuma davet ediyoruz.